ATV APK 5.37

Icon ATV APK 5.37
★★★★★ ★★★★★
Rapor

ATV İZ Ve Çok Daha Fazlasını Uygulama İçerisinde Bulabilirsiniz! ATV Yayın Akışı İle Yeni Program Listelerini Takip Edebilir, Dizi Ve Programları İzleyebilirsiniz!

Bilgisi ATV

İsim ATV
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 5.37
Boyut 35.27 Mb
Kategori Video Oynatıcı & Düzenleyici
Geliştirici Turkuvaz Haberleşme ve Yayıncılık AŞ
Fiyat Bedava
Google Play Linki tr.atv
Şimdi İndir

ATV APP APK Nedir?

ATV Dizileri ve programları ile birlikte canlı yayın içeriklerini internet üzerinden olarak izleyebileceğiniz mobil bir uygulamasıdır. Türkçe dil desteği ve HD yayın özellikleri ile sunulmaktadır.

Takip ettiğiniz dizi serilerinin herhangi bir bölümünü kaçırırsanız üzülmeyin! ATV APK Android ile istediğiniz zaman dizi bölümlerini mobil cihazlarınızdan izleyebilirsiniz.

Örneğin haberleri kaçırdıysanız, Atv Canlı Yayın İzle 2022 Bugün sunulan güncel gelişmeleri takip edebilirsiniz. ATV Haber ile gündemi yakından takip edebilirsiniz.

ATV Televizyon kanalı içerisinde yayınlanan filmlerin tadını çıkarabilir, program ve şovları istediğiniz zaman yüksek kalitede izleyebilirsiniz. Uygulamasını sitemizden cihazlarınıza indirebilirsiniz.

ATV APK uygulaması, “Turkuvaz Haberleşme ve Yayıncılık AŞ” tarafından kullanıcılara sunulmaktadır. İnternet bağlantısı ile yayın izleyebileceğiniz bir uygulamasıdır.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)