Assoluto Racing APK 2.12.14

Icon Assoluto Racing APK 2.12.14
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Assoluto Racing APK 2022 Oyunu İle Gerçek Zamanlı Olarak Rakiplerinizle Araba Yarışlarına Katılabilirsiniz! Assoluto Racing APK Menüsü Oyununda Drift Yapabilirsiniz!

Bilgisi Assoluto Racing

İsim Assoluto Racing
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 7.0+
Son Sürüm 2.12.14
Boyut 66.61 Mb
Kategori Yarış
Geliştirici Infinity Vector Ltd
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.infinityvector.assolutoracing
Şimdi İndir

Assoluto Racing Nedir? 

Akıllı cihazınızdan online olarak araba yarışlarına katılabileceğiniz ve diğer kullanıcılarla rekabete girebileceğiniz bir mobil oyundur. “Infinity Vector Ltd” tarafından kullanıcılara sunulmuştur.

Oyun içerisinde sürüş yapacağınız arabayı kişiselleştirebilirsiniz. BMW Mercedes, Mitsubishi gibi popüler markaların araçlarını kullanabilirsiniz. Nordschleife, Nürburgring ve Tsukuba gibi dünyaca ünlü yarış pistlerinde performansınızı sergileyebilirsiniz.

Rekabete girdiğiniz yarışlarda başarılı olarak oyun içerisinde para kazanabilirsiniz. Kazandığınız para ile yeni arabaları kullanabilirsiniz. Assoluto Racing APK Para kullanarak, oyun içerisindeki ekonominizi arttırabilirsiniz.

Gerçekçi fizik ve 3 boyutlu grafik temelleri üzerine kurulmuş Assoluto Racing APK Son Sürüm oyununun güncel versiyonunu oynamaya hemen başlayabilirsiniz. Oyunu, Assoluto Racing APK Download ile sitemizden indirebilirsiniz.

Assoluto Racing APK ile keyifli bir yarış deneyimine katılabilirsiniz. Zorlu yarışlarda arabanızı kullanabilir, görevleri tamamlayabilir, sıralamalarda yerinizi almak için sürüş becerinizi geliştirebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)