Assetto Corsa APK 1.0

Icon Assetto Corsa APK 1.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Assetto Corsa İndir APK İle Oyunu Android Sistemli Cihazınıza Sitemizden İndirebilirsiniz! Assetto Corsa APK İndir Ve Ultra Lüks Arabaları Kullanarak Yarışa Katıl!

Bilgisi Assetto Corsa

İsim Assetto Corsa
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 7.0+
Son Sürüm 1.0
Boyut 6 MB
Kategori Yarış
Geliştirici Mobile - Playground
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Assetto Corsa Mobile Nedir?

Tek başınıza, arkadaşlarınızla ya da online olarak diğer oyuncularla birlikte oynayabileceğiniz ve rekabete girebileceğiniz mobil bir araba yarışı oyunudur.

Assoluto Corsa APK oyunu bilgisayar ve konsol cihazlarının ardından mobil oyuncular için “Mobile - Playground” isimli oyun geliştiricisi tarafından akıllı cihazlar için geliştirilmiştir.

Oyun içerisinde kullanılan fizik ve mekanik, oyuncuların gerçekçi bir sürüş simülasyon tecrübesini yaşamasını sağlamaktadır.

Assetto Corsa Competizione APK oyunu içerisinde Alfa Romeo, Audi, BMW, Maserati, Porsche, Toyota, Ford, Chevrolet, Lotus, Mclaren, Ferrari, Nissan ve Pagani gibi oldukça lüks ve kaliteli otomobil üreticilerinin araçları kullanılmaktadır.

Grafik detayları, farklı oyun seçenekleri ve oyundaki ses efektleri ile sürüş deneyimini yaşamak için mobil oyunu, Assetto Corsa Mobil İndir ile sitemizden indirebilirsiniz.

Assetto Corsa APK oyununu akıllı cihazınız ile oynarken Joystick ve Joypad gibi cihazları kullanabilirsiniz. Araçlarınızı kişiselleştirebilir, zevkinize göre modifiye edebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)