Assassin's Creed Identity APK 2.8.3_007

Icon Assassin's Creed Identity APK 2.8.3_007
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Assassin's Creed İdentity APK + Obb Dosyaları İle Birlikte Sunulmuştur. Assassin's Creed İdentity APK Sinirsiz para Download İle Mobil Cihazından Aksiyon Yaşamaya Hazır Ol!

Bilgisi Assassin's Creed Identity

İsim Assassin's Creed Identity
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.1+
Son Sürüm 2.8.3_007
Boyut 69 MB
Kategori Aksiyon
Geliştirici Ubisoft Entertainment
Fiyat $1.99
Google Play Linki com.ubisoft.assassinscreed.identity
Şimdi İndir

Assassin's Creed Identity Nedir?

Bilgisayar ve konsol cihazlarında oynanan, dünyaca sevilen ve ilgi toplayan Assassin’s Creed isimli oyun serisinin mobil oyunudur.

Assassin's Creed İdentity APK Full Version oyunu içerisinde, suikastçi olarak bir karakter kontrol edilmekte ve çeşitli görevler yerine getirilmeye çalışılmaktadır. Heyecan ve aksiyon dolu bir oyundur.

Assassin's Creed İdentity APK oyunu, “Ubisoft Entertainment” isimli video oyun geliştiricisi tarafından kullanıcıların erişimine sunulmuştur. Olumsuz etkilere maruz kalınmaması için, 13 yaş ve üzerindeki oyuncuların oyunu oynaması tavsiye edilmektedir.

Etkileyici grafikler, ve olağanüstü bir senaryo ile oyunseverler ile buluşan oyun, Android ve iOS sistemli cihazları desteklemektedir. Assassin's Creed İdentity APK Download For Android ile, oyunu sitemizden indirebilirsiniz.

Assassin's Creed İdentity APK oyunu içerisinde birçok görev, çeşitli kıyafet ve silahlar oyun hikayesini daha heyecanlı bir hale getirmektedir.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)