Asphalt Nitro APK 1.7.8a

Icon Asphalt Nitro APK 1.7.8a
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Asfalt Nitro APK Paralarını Kullan Para miktarını artırın! Asphalt Nitro Mobile'ı indirin ve tüm arabalarınızı keşfedin! Asfalt Nitro oyunu hakkında bilgi edinin!

Bilgisi Asphalt Nitro

İsim Asphalt Nitro
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.1+
Son Sürüm 1.7.8a
Boyut 52.11 Mb
Kategori Yarış
Geliştirici Gameloft SE
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.gameloft.android.ANMP.GloftAGHM
Şimdi İndir

Asphalt Nitro Oyunu Nedir Ve Nasıl Oynanır?

Oyun, dünyadaki farklı yarış pistlerinde kullanıcıların yarış yapmasını, para kazanmasını ve kazanılan para ile kullandıkları araçları üst modele çıkarmalarına olanak tanır.

8 oyun modunda aracınızı kullanabileceğiniz bu uygulamada, heyecan doruktadır. Bitiş çizgisine önce kimin varacağı, yarışın kazananını belirler. Hızlı dönüş yaptığınız bir virajda kazandığınız 1 saniye, rakiplerinizi geride bırakmanızı sağlayabilir.

Aracınıza nitro gibi hızlandırıcı özellikler ekleyebilirsiniz ve yarış içinde bu hızlandırmaları kullanabilirsiniz. Daha hızlı araçlara Asphalt Nitro APK 2022 ile ulaşabilirsiniz.

Lüks otomobilleri kullanma deneyimi yaşadığınız bu uygulamada; Lamborghini, Ferrari gibi araçları sürebilirsiniz. Asphalt Nitro APK Son Sürüm ile, oyunun güncel sürümüne ulaşabilirsiniz.

Yüksek rampalardan hızlanarak atlayabilirsiniz. Havada rakiplerinizle yarışmaya devam edebilirsiniz. Aracınızı modifiye edip hızlandırmak için para kazanmak çok önemlidir. Asphalt Nitro APK İndir ve kolayca para kazan.

Bu uygulama PEGI 3 desteğiyle sunulmuştur. PEGI 3, tüm yaş gruplarının oyunu kötü etkilere maruz kalmadan oynamasına olanak tanır. Yapımcılığını Gameloft SE’nin üstlendiği bu oyunu Asphalt Nitro APK ile kısıtlama olmadan oynayabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)