Asphalt 8 APK 7.0.0h

Icon Asphalt 8 APK 7.0.0h
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Asphalt 8 APK Kullanarak İstediğin Aracı Satın Al! Rakiplerine Üstünlük Sağla! Asphalt 8 Airborne APK İndir Ve Oyunun Tadını Çıkarmaya Hemen Başla!

Bilgisi Asphalt 8

İsim Asphalt 8
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 7.0.0h
Boyut 180.96 Mb
Kategori Yarış
Geliştirici Gameloft SE
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.gameloft.android.ANMP.GloftA8HM
Şimdi İndir

Asphalt 8 Nedir?

“Gameloft SE” sağlayıcısı tarafından kullanıcılara sunulan, yarış kategorisinde yer alan bir oyundur.

Asphalt isimli serinin içinde bulunan oyun, +300 farklı araç modeline sahiptir. Asphalt 8 APK İndir ve tüm araçlara ulaş!

Oyun içerisinde, +75 pist bulunmaktadır. Çevrimiçi ve çevrimdışı olarak oynanabilir. Asphalt 8 APK Son Sürüm ile oyunun güncel versiyonuna ulaşabilirsiniz.

Oyun Özellikleri

Oyun içerisinde taklalar atabilir, havada asılı kalırken akrobasi yapabilirsiniz. Rakiplerinizle mücadeleye girebilir veya oyun zekasına karşı tek oyunculu olarak rekabete girebilirsiniz.

Kullanıcılar için düzenlenen liglerde yarışabilir, sezona katılarak rakiplerinizle mücadele edebilirsiniz. Başarılarınız sonucunda ödüller kazanabilirsiniz.

Asphalt 8 APK kullanıcılara “PEGI 7” sertifikası ile birlikte sunulmuştur. PEGI 7, +7 yaş kullanıcıların oyun içerisinde olumsuz etkilere maruz kalmayacağını ifade etmektedir.

Oyun içerikleri sürekli güncellenmektedir. Bu sayede yeni yarış şekillerine sahip olarak, keyifli bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Asphalt 8 Airborne APK avantajlarıyla mücadelede yerinizi hemen alabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)