Asphalt 8 Airborne APK 7.0.0h

Icon Asphalt 8 Airborne APK 7.0.0h
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Asphalt 8 Airborne İndir Ve Eşsiz Grafiklerle Dizayn Edilen Heyecanlı Araba Yarışlarında Sürüş Yeteneğini Göster! Asphalt 8 Airborne APK Oyun İndir Ve Yarışa Başla!

Bilgisi Asphalt 8 Airborne

İsim Asphalt 8 Airborne
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 7.0.0h
Boyut 175.63 MB
Kategori Yarış
Geliştirici Gameloft SE
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Asphalt 8 Airborne Gameplay Nedir?

Heyecan dolu araba yarışı oyunlarını kullanıcılara sunan Asphalt serisinin 8. oyununda, birçok yenilik sizleri beklemektedir. Oyundaki temel amaç daha iyi arabalara sahip olmak ve rakiplerinizi geride bırakmak için çılgın yarışlara katılmaktır.

Asphalt 8 Airborne APK Android Oyun ile 70’in üzerinde farklı pist içerisinde yarışa katılabilir, 300’ün üzerindeki gerçekçi tasarımlara sahip araba ve motosikleti kullanma deneyimini tecrübe edebilirsiniz.

Görsel olarak gerçekçi öğeleri içerisinde bulunduran oyunu, 3 boyutlu grafiklerle birlikte harika bir deneyim sunmaktadır. Tokya’da sürüş yaparken hız sınırlarını zorlayabilir, Nevada çölü içerisinde zorlu yarışlara katılabilirsiniz.

Asphalt 8 Airborne APK İndir ile mobil oyununu sitemizden akıllı cihazlarınıza indirebilir, sürüş esnasında rampalardan atlayarak havada olağanüstü akrobatik hareketler yapabilirsiniz.

Asphalt 8 Airborne İndir PC ile mobil oyununu bilgisayarınız üzerinden de oynayabilirsiniz. Asphalt 8 Airborne Oyna ve yarışın heyecanına ister online ister çevrimdışı olarak katıl!

Asphalt 8 Airborne APK oyunu, “Gameloft SE” tarafından geliştirilmiştir. 10 yaş ve üzerindeki kullanıcıların erişimine sunulmuştur. Heyecanlı ve gerçekçi yapısı ile dikkat çekmektedir.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)