Arena of Valor APK 1.52.1.3

Icon Arena of Valor APK 1.52.1.3
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Arena Of Valor Türkiye Sunucusu İçerisinde Özelliklerini Kullanmak İster Misiniz? Arena Of Valor APK Yeni Çağ Güncellemesinde Heyecan Sizi Bekliyor!

Bilgisi Arena of Valor

İsim Arena of Valor
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.1+
Son Sürüm 1.52.1.3
Boyut 137.81 Mb
Kategori Aksiyon
Geliştirici Level Infinite
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.ngame.allstar.eu
Şimdi İndir

Arena of Valor: Yeni Çağ Nedir?

Mobil cihazlar için geliştirilen MOBA oyunu içerisinde, online rakiplerinizin bulunduğu bölgeyi işgal etmek temel amacı oluşturmaktadır. Aksiyon, macera, savaş ve strateji öğeleri üzerine kurulu bir oyunudur.

5’e karşı 5 düzenlenen maçlarda her oyuncu 100’den fazla Arena Of Valor Karakterleri arasından seçim yapmaktadır. Oyun içerisindeki yaratıkları öldürerek tecrübe puanı ve altın kazanabilir, rakiplerinizden daha hızlı gelişerek onlara üstünlük sağlayabilirsiniz.

Arena Of Valor Nasıl Oynanır diye soruyorsanız, kısa sürede karakterinizi geliştirmeli, mini harita üzerindeki 3 farklı yol üzerinde takımınızla birlikte ilerlemelisiniz. Rakip oyuncular karşınıza çıkınca onlarla savaşmalı ve bölgelerini işgal etmek için strateji geliştirmelisiniz.

Mobil oyununu Arena Of Valor İndir ile sitemizden akıllı cihazlarınıza indirebilirsiniz. Ayrıca Arena Of Valor PC üzerinde  emülatör aracılığı ile oynanabilmektedir.

Arena Of Valor Yeni Yıl Özel Etkinliği ile sürpriz hediyeler kazanabilirsiniz.

Arena Of Valor APK oyunu, ”Level Infinite” isimli geliştirici tarafından 13 yaş ve üzerindeki kullanıcılara sunulmaktadır. Gerçek zamanlı savaşta yeteneğinizi sergileyin!

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)