Arcade Hole APK 1.1.20

Icon Arcade Hole APK 1.1.20
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Arcade Hunter APK Oyununda Gündelik Olarak Katılabileceğiniz Eğlenceli Bir Tecrübeyi Deneyimlemeye Hazır Mısınız? Arcade APK Tam Sürümün!

Bilgisi Arcade Hole

İsim Arcade Hole
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 6.0+
Son Sürüm 1.1.20
Boyut 45.64 Mb
Kategori Atari
Geliştirici Rollic Games
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.quok.arcadeHole
Şimdi İndir

Arcade Hole APK App Nedir?

Kara delik olarak her şeyi yok etmek amacıyla birçok farklı nesneyi yutabileceğiniz, yutma kapasitesini ve hızını oyunda ilerledikçe geliştirebileceğiniz, gündelik olarak oynayabileceğiniz eğlenceli bir yunudur.

Omlet Arcade APK oyunu içerisinde kara delik olarak yediğiniz nesneleri paraya çevirebilir ve yükseltmeler satın alabilirsiniz. Dilerseniz Arcade Hole APK Adventure içerisinde paraya sahip olabilirsiniz.

Tüm yaş gruplarına hitap eden mobil oyunu, Android ve iOS sistemli akıllı cihazlarda oynanmak üzere “Rollic Games” isimli geliştirici tarafından kullanıcılara sunulmuştur. Ücretsiz özellikleri ve güncel sürüm ile birlikte sitemizde bulunmaktadır.

Arcade Hole APK Android Oyun platformlarına “PEGI 3” isimli sertifika ile sunulmuştur. 3 yaş ve üzerindeki kullanıcıların oynayabileceği Arcade Hole APK Archives Block oyunu, “Gündelik Oyunlar” isimli kategoride listelenmektedir.

Arcade Hole APK oyunu içerisinde eğlenceli bir maceraya hazır mısınız? Kara delik olarak her şeyi yok edebileceğiniz bu macera içerisinde, özelliklerinizi geliştirerek tüm nesneleri yemeye başlayın!

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)