Aptoide TV APK 5.1.2

Icon Aptoide TV APK 5.1.2
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Aptoide Android Tv Uygulaması Aracılığı İle İstediğiniz Mobil Uygulamalara Hızla Ulaşabilirsiniz! Aptoide Tv APK İndir Ve Dev Uygulama Arşivini Kullanmaya Başla!

Bilgisi Aptoide TV

İsim Aptoide TV
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.2+
Son Sürüm 5.1.2
Boyut 12 MB
Kategori Eğlence
Geliştirici Aptoide
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Aptoide Tv Mobil Uygulaması Nedir?

Akıllı cihazlarımızda kullanılmakta olan oyun ve uygulamalar, Google Play Store gibi mağazalardan temin edilebildiği gibi internet üzerinden APK dosyası olarak da indirilebilmektedir.

APK dosyaları kullanıcılara sunduğu ücretsiz kullanım özellikleri ve ekstra avantaja sahip içerikleri ile kullanıcıların tasarruf etmesini sağlamaktadır.

Bu içerikleri yayınlayan internet siteleri olduğu gibi, bazı mağaza uygulamaları da bulunmaktadır. Aptoide Tv APK 2021 uygulaması, popüler bir mağaza uygulamasıdır.

Aptoide Tv APP APK uygulaması içerisinden oyun ve uygulama kütüphanesine ulaşabilir, arama çubuğu ile istediğiniz içeriği arayabilir ve cihazınıza indirebilirsiniz.

Aptoide Tv APK Download For Android New Version uygulamasını sitemizden cihazınıza indirebilir ve içerik kütüphanesini kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Aptoide Tv APK uygulamasını ücretsiz olarak kullanmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Daha fazla oyun ve uygulamayı keşfedebilir ve eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)