App Store APK 1.0.17

Icon App Store APK 1.0.17
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Play Store APK İndir Ve Ücretsiz Özelliklerinden Faydalanmaya Başla! APK App Store İle Apple İçeriklerini Android Cihazınıza Yüklemek İster Misiniz?

Bilgisi App Store

İsim App Store
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.0.17
Boyut 13 MB
Kategori Üretkenlik
Geliştirici Vau studio
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

App Store APK İndir

Android sistemli akıllı cihazlarına uygulama ve oyun indirmek isteyen kullanıcıların çoğu, Google Play Store APK Son Sürüm uygulamasından faydalanmaktadır. iOS cihaz sahipleri ise App Store APK Son Sürüm üzerinden içerikleri cihazlarına yüklemektedir.

Android ve iOS sistemli cihazların işletim sistemlerinin farklı olması sebebiyle, Android cihaz sahipleri App Store uygulama ve oyunlarını kısa bir süre öncesine kadar kullanamamaktaydı. Fakat App Store Connect ile bu durum değişti!

App Store APK İOS uygulaması ile isterseniz Apple cihazlar için geliştirilen oyun ve uygulamaları Android sistemli akıllı cihazlarınıza yükleyebilirsiniz. App Store APK Son Sürüm ile birlikte uygulamanın güncel sürümünü kullanabilirsiniz.

App Store APK Downloader bağlantısını aracılığı ile indirme işlemine başlayabilirsiniz. App Store Download PC ile mobil uygulamasını bilgisayar üzerinden de kullanabilirsiniz.

App Store APK uygulaması, “Vau studio” tarafından geliştirilmiştir ve tüm yaş gruplarındaki kullanıcıların erişimine sunulmaktadır. Apple kütüphanesine erişebileceğiniz bir uygulamasıdır.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)