App Cloner Premium APK 2.17.2

Icon App Cloner Premium APK 2.17.2
★★★★★ ★★★★★
Rapor

App Cloner APK Premium Uygulamasının Özelliklerini Olarak Kullanmaya Başla! App Cloner Arm APK İle Birlikte Uygulamanın Son Sürümünü İndirin!

Bilgisi App Cloner Premium

İsim App Cloner Premium
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.1+
Son Sürüm 2.17.2
Boyut 7.32 Mb
Kategori Kütüphaneler ve Demo
Geliştirici AppListo
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.applisto.appcloner.premium
Şimdi İndir

App Cloner Premium APK Nedir?

Akıllı cihazlarımız içerisinde birçok farklı mobil uygulamayı hayatımızı kolaylaştırmak için aktif olarak kullanmaktayız. Bu uygulamaları klonlayarak farklı hesaplarınızla aynı anda oturum açmak ister misiniz? App Cloner APK uygulaması ile çok daha fazlasını yapabilirsiniz!

App Cloner İOS ve Android işletim sistemine sahip akıllı cihazlarınızda kullanabileceğiniz modlu bir uygulama kopyalama programıdır. Premium özellikleri ile birlikte sitemizde ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Örneğin, App Cloner Full APK uygulaması ile kullanarak aynı anda iki ayrı hesabınızla, WhatsApp uygulamasını aynı anda tek bir cihaz üzerinden çalıştırabilirsiniz.

App Cloner Premium APK 2022 uygulamasını hemen kullanmaya başlamak için sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Uygulamalarınızı kişiselleştirebilir ve görünümlerini değiştirebilirsiniz. 2.14.5 versiyonu ile birlikte güncel sürümü kullanabilirsiniz.

App Cloner APK Pro uygulaması “AppListo” isimli geliştirici tarafından “PEGI 3” sertifikası ile birlikte 3 yaş ve üzerindeki kullanıcılara Türkçe dil desteği ile birlikte sunulmuştur.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)