APK Editor Pro APK 3.0.4

Icon APK Editor Pro APK 3.0.4
★★★★★ ★★★★★
Rapor

APK Editör Pro açıldı Uygulamasını Kullanarak Android Cihazınız Üzerinden APK Dosyalar Üzerinde Geliştirme Yapın! APK Editor Pro+ Uygulamasını Sitemizden Ücretsiz İndirin!

Bilgisi APK Editor Pro

İsim APK Editor Pro
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.2+
Son Sürüm 3.0.4
Boyut 8 MB
Kategori Alet
Geliştirici SteelWorks
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

APK Editor Pro Nedir?

APK (Android Application Package) oyun ve uygulamalar, Android cihaz kullanıcılarına sunduğu avantajlar ile internet üzerinde oldukça popüler hale gelmiştir.

Kullanıcıların para ödeyerek kullanmak istediği uygulamaları ya da ücretli oyunları, bedava olarak internet üzerinden indirdiği dosyalara (köklere) APK isimlendirmesi yapılmaktadır.

APK dosyalar ücretsiz olmakla beraber, ilgili oyun ya da uygulamanın özellikleri değiştirilmiş (açılmış, sınırsız para vb.) bir şekilde kullanıcılara sunulmaktadır.

APK Editör Pro + uygulaması, APK dosyalarını düzenlemek için kullanabileceğiniz bir programdır. APK Editör Pro APK aracılığı ile APK dosyalarının özelliklerini değiştirebilirsiniz.

İndirdiğiniz bir APK dosyası üzerinde tercihlerinize göre özgürce değişiklik yapmanızı sağlayan uygulamayı, APK Editor Pro İndir ile sitemizden indirebilirsiniz.

APK Editor Pro uygulaması “Steel Works” tarafından geliştirilmiştir. Uygulama aracılığı ile APK dosyalarınızı istediğiniz gibi düzenlemek ister misiniz?

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)