Apex Legends Mobile APK 1.3.672.546

Icon Apex Legends Mobile APK 1.3.672.546
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Apex Legends Mobile Ne Zaman Çıkacak Veya Apex Legends Mobile Nasıl İndirilir Diye Merak Ediyorsanız, Efsane Oyunu Sitemizden Ücretsiz Olarak İndirebilirsiniz!

Bilgisi Apex Legends Mobile

İsim Apex Legends Mobile
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 6.0+
Son Sürüm 1.3.672.546
Boyut 91.76 Mb
Kategori Aksiyon
Geliştirici ELECTRONIC ARTS
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.ea.gp.apexlegendsmobilefps
Şimdi İndir

Apex Legends Mobile Nedir?

Battle Royale ve stratejik savaş becerisi üzerine kurulu olan birinci şahıs nişancı oyunu, mobil cihazlar için piyasaya sürüldü. Arkadaşlarınızla birlikte diğer takımlara karşı mücadele etmek ister misiniz?
Apex Legends Mobile İOS ve Android sistemli cihazlarınızda oynayabileceğiniz yüksek tempolu bir savaş oyunudur. Oyun içerisinde farklı modlar bulunmaktadır.

Apex Legends Mobile Beta oyunu içerisinde stratejinizi geliştirebilir, oldukça çeşitli olan silah envanterinden istediğiniz silahı seçebilir, rakiplerinize saldırı yapabilirsiniz.

Apex Legends Mobile Türkiye ağına katılabilir, dilerseniz yabancı oyuncularla rekabet içerisine girebilirsiniz. özellikleri ile birlikte hayatta kalma mücadelesine katılabilir, PvP maçlarında performansınızı sergileyebilirsiniz.

Kendi manganızı kurabilir, diğer mangalara katılarak online savaş keyfinin tadını çıkarabilirsiniz. Apex Legends Mobile Download İle mobil oyunu sitemizden akıllı cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Apex Legends Mobile APK oyunu, “ELECTRONIC ARTS” tarafından geliştirilen özellikli bir aksiyon oyunudur. +13 yaş ve üzerindeki kullanıcılara sunulmuştur.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)