AnyDesk APK 7.0.0

Icon AnyDesk APK 7.0.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

AnyDesk APK Nedir Ve Nasıl Kullanılır Yazımızdan Öğrenebilirsiniz. AnyDesk Gezginler Ve Birçok Platformda Sunduğu Özellikleri İle Popüler Bir Hale Gelmiştir!

Bilgisi AnyDesk

İsim AnyDesk
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 7.0.0
Boyut 20.06 Mb
Kategori İşletme
Geliştirici AnyDesk Software GmbH
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.anydesk.anydeskandroid
Şimdi İndir

AnyDesk Uzak Masaüstü Yazılımı Nedir?

AnyDesk Otomatik Bağlanma özellikleri ile kullanıcıya sunulan bir uzaktan erişim programıdır. Program aracılığı ile istediğiniz bir konumdan, başka bir lokasyonda bulunan bilgisayarınıza erişim sağlayabilirsiniz.

Uygulama reklamsız özellikleri ile birlikte ücretsiz olarak sunulmaktadır. Uygulama programı aracılığı ile dosya transfer işlemlerinizi gerçekleştirebilir, uzaktan yazdırma yapabilirsiniz.

Yüksek performansa sahip olan AnyDesk Pro APK uygulaması, AnyDesk For Mac cihazları da dahil olarak her türlü işletim sistemine sahip cihazlar ile çalışmaktadır. Verilerinizin ve cihazınızın güvenliği için banka şifreleme sistemleri kullanılmaktadır.

AnyDesk Nasıl Kullanılır diye merak ediyorsanız, öncelikle programı kullanmak istediğiniz cihazlarınızda kurmanız gerekmektedir. Ardından bağlanmak istediğiniz cihazın kimliğini kendi cihazınıza girerek bağlantı sağlayabilirsiniz.

AnyDesk İndir Gezginler ve birçok platformda kalitesini kanıtlamıştır. Uygulamasını AnyDesk Ücretsiz İndir ile sitemizden indirebilirsiniz.

“AnyDesk Software GmbH” tarafından geliştirilen AnyDesk APK uygulaması ile tüm cihazlarınızı tek bir cihazdan kolayca ve güvenli bir şekilde yönetebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)