Antiban APK v656.2

Icon Antiban APK v656.2
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Anti Ban PUBG Mobile Oyunu İçin Geliştirilmiş Bir Gizlenme Programıdır! PUBG Anti Ban Uygulaması İle Kullanarak Gizliliğinizi Kontrol Altına Alabilirsiniz!

Bilgisi Antiban

İsim Antiban
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 2.3+
Son Sürüm v656.2
Boyut 15.09 MB
Kategori Alet
Geliştirici Miswak
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Anti Ban Pubg Nedir?

“Level Infinite” tarafından geliştirilen PlayerUnknown's Battlegrounds (PUBG) isimli mobil oyun, aksiyon, savaş, heyecan ve hayatta kalma mücadelesi ile yayınlandığı günden itibaren oyun severlerin ilgisini toplamıştır.

Mobil oyun için geliştiriciler çeşitli eklentilerini tasarlamaktadır. Bu eklentiler oyun içerisinde kullanıcıların ekstra özellik kullanmalarını sağlamaktadır.

Oyuncular bu modlar ile birlikte örneğin, hasar almayı engelleyebilir, sınırsız mermi kullanarak şarjör değiştirmek zorunda kalmadan silah atışı yapabilir, nişan yeteneğine gerek kalmadan rakiplerine nişan alabilir, rakiplerinin konumunu harita üzerinde görebilirler.

Fakat bu modların kullanımı oyun sistemi tarafından tespit edildiğinde oyuncular bir takım yaptırımlara maruz kalmaktadır. Pubg Anti Ban APK uygulaması ile oyun içerisinde kullanırken kimliğinizi gizleyebilirsiniz.

Anti Ban Pubg Mobile APK uygulamasını internet sitemizden ücretsiz olarak cihazınıza indirebilirsiniz. Kurulumu tamamladıktan sonra uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

“Miswak” tarafından geliştirilen Antiban APK uygulaması aracılığı ile kimliğinizi gizleyerek istediğiniz bir eklentisini PlayerUnknown's Battlegrounds oyununda kullanabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)