Angry Birds Transformers APK 2.22.0

Icon Angry Birds Transformers APK 2.22.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Angry Birds Transformers APK İndir Ve Heyecan Dolu Savaşa Katıl! Angry Birds Transformers APK Oyunu İle Birlikte Eğlenceli Bir Oyun Deneyimine Hazır Mısınız?

Bilgisi Angry Birds Transformers

İsim Angry Birds Transformers
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 2.22.0
Boyut 83.09 Mb
Kategori Atari
Geliştirici Rovio Entertainment Corporation
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.rovio.angrybirdstransformers
Şimdi İndir

Angry Birds Transformers Nedir?

Autobirds isimli robotları kullanarak macera içerisinde ilerlemenize olanak tanıyan bir mobil oyundur. “Transformers” ve “Angry Birds” oyunlarının karışımı olarak karşımıza çıkmaktadır.

Oyunun hikayesinde Eggspark yumurtalarını, “Piggy” isimli adayı yok etmek amacıyla tehlikeli robotlara dönüştürmüştür. Autobirds’ler ile bu kötülüğe karşı savaşmak oyunun temel amacıdır.

“Rovio Entertainment Corporation” isimli oyun geliştiricisi tarafından kullanıcılara sunulan oyun, “Arcade Oyunlar” isimli oyun kategorisinde bulunmaktadır. Tüm yaş gruplarındaki oyunculara sunulmuştur.

Angry Birds Transformers APK 2022 oyununda, Optimus Prime, Bumblebee gibi ünlü Transformers robotlarının özelliklerini kullanabilirsiniz. “Decepticons”un ele geçirdiği kötü robotlara karşı mücadele edebilirsiniz.

Angry Birds Transformers APK Free Shopping oyununda Tank, kamyon, araba, uçak gibi araçlara dönüşebilirsiniz. Oyunu Android sistemli cihazınıza sitemizden indirebilirsiniz.

Angry Birds Transformers APK Para Elmas ile birlikte yeni yeteneklerinizi kullanıma açabilirsiniz. Oyunu sitemizden indirebilirsiniz.

Angry Birds Transformers APK ile heyecanlı bir macerada rol alabilirsiniz. Şahane robotlarınızla Piggy Adası’nı saran kötülüğü durdurabilecek misiniz?

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)