Angry Birds Classic APK 8.0.3

Icon Angry Birds Classic APK 8.0.3
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Angry Birds APK İndir Ve Akıllı Cihazından Oyuna Oynamaya Başla! Angry Bird APK İle Birlikte Android Sistemli Cihazınıza Oyunu Sitemizden İndirebilirsiniz.

Bilgisi Angry Birds Classic

İsim Angry Birds Classic
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.1+
Son Sürüm 8.0.3
Boyut 99 MB
Kategori Atari
Geliştirici Rovio Entertainment Corporation
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.rovio.angrybirds
Şimdi İndir

Angry Birds Classic Nedir?

Kullanıcıların farklı özelliklere sahip kuşları bir sapan yardımı ile fırlatarak, tahta yapıları vurup, yapıların altındaki ödüle ulaşma temel amacıyla oynanan bir mobil oyundur.

“Rovio Entertainment Corporation” tarafından geliştirilen oyun, “Arcade Oyunlar” kategorisinde yer almaktadır. Oldukça kolay bir arayüze ve oynanışa sahiptir. Bölümler ve seviyelerden oluşmaktadır.

Oyun içerisinde bölümleri geçtikçe yeni özelliklere sahip kuşlar kullanıma açılmaktadır. Ayrıca yeni bölümlerle birlikte oyunun zorluk seviyesi artmaktadır.

Angry Birds APK Para kullanarak oyun içerisindeki paranızı arttırabilirsiniz. Powerups’ ları (güçlendiricileri) kullanarak yıkım gücünüzü yükseltebilirsiniz.

Bölümleri tamamladıkça çeşitli ödüller kazanabileceğiniz Angry Birds APK Son Sürüm oyununu, sitemizden cihazınıza indirebilirsiniz. Angry Birds APK Download oyununu oynamaya hemen başlayabilirsiniz.

15 bölüm ve +680 seviyeyi içerisinde bulunduran Angry Birds APK oyunu ile, eğlenceli bir oyun deneyimini tecrübe edebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)