Anger of stick 5 APK 1.1.84

Icon Anger of stick 5 APK 1.1.84
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Anger Of Stick 5 APK Kullanarak Karakterini Geliştir! Acımasız Zombie’lerle Savaşmaya Başla! Anger Of Stick 5 APK İndir Macerayı Mobil Cihazından Oyna!

Bilgisi Anger of stick 5

İsim Anger of stick 5
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 1.1.84
Boyut 66.18 Mb
Kategori Aksiyon
Geliştirici COWON
Fiyat Bedava
Google Play Linki jpark.AOS5
Şimdi İndir

Anger Of Stick 5 Oyunu Hakkında

Anger Of Stick 5, serinin beşinci oyunu olarak kullanıcılara sunulmuştur. Seride kalem çizimli ana karakterin, bulunduğu dünyada başından geçen şiddet dolu macerayı kontrol etmekteyiz.

Anger Of Stick 5 içerisinde, çeşitli silahlara sahip olabilirsiniz. Balta, çekiç gibi aletlerle düşmanlarınıza saldırabilirsiniz.

Ayrıca robot bir makinenin içine binerek, makineyi kumanda edebilirsiniz. Anger Of Stick 5 APK Para Ve Elmas kullanarak istediğiniz silaha anında ulaşabilirsiniz.

Oyun, Android ve iOS işletim sistemli cihazların hepsinde kullanılmak üzere kullanıcılara sunulmuştur. Anger Of Stick 5 Zombie APK İndir ve düşmanlarını öldürmeye hemen başla!

Anger Of Stick 5 APK içerisinde PEGI3 sertifikası bulunmaktadır. Bu sertifika 3 yaş ve üzerinde olan oyuncuların, oyunu oynayabileceklerini ifade etmektedir.

Serinin beşinci oyununda her fırsatta sizi öldürmek isteyen Zombie’lere karşı koymak ve yeni bir maceraya atılmak istiyorsanız Anger Of Stick 5 APK ile oyuna hemen başlayabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)