Angela 2 APK 2.4.1.23823

Icon Angela 2 APK 2.4.1.23823
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Benim Konuşan Angelam 2 APK Oyununda Angela İle Yeni Maceralara Hazır Mısın? Angela'nın Artık Daha Çok İlgiye İhtiyacı Var. Talking Angela 2 APK İndir Ve Evcil Hayvan Sahibi Ol!

Bilgisi Angela 2

İsim Angela 2
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 2.4.1.23823
Boyut 153.93 Mb
Kategori Gündelik
Geliştirici Outfit7 Limited
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.outfit7.mytalkingangela2
Şimdi İndir

My Talking Angela 2 Nedir?

Sanal dünyada şirin bir evcil hayvan sahibi olmak ister misiniz? Onunla arkadaş olabilir, etkinliklere katılabilir, dans edebilir, kıyafet seçimine yardımcı olabilirsiniz.

Konuşan Angela 2 APK oyunu ile sanal dünyada sizinle sıkı bir dost olabilecek Angela ile tanışın! Angela, oldukça tatlı, sevecen, enerjik, mavi gözlü ve beyaz tüylü bir kedidir.

Şehirde, kendi evinde yaşamaktadır. Sosyal etkinliklerden oldukça hoşlanmaktadır. Birlikte aktivitelere katılmaya ne dersiniz?

Karnınız acıktığında Angela ile birlikte yemek hazırlayabilir, sohbet edebilir, dövüş kursuna giderek spor yapabilirsiniz. Bulmacaları beraber çözebilir, birlikte makyaj yapabilirsiniz. Angela 2 APK İndir ve eğlenceye katıl!

Modayı yakından takip eden Angela, oldukça şık giyinmektedir. Fakat kıyafet ve saç modeli seçiminde kararsız kalmaktadır. My Talking Angela 2 APK oyununda Angela’ya yardımcı olmak ister misiniz?

“Outfit7 Limited” tarafından geliştirilen Angelam 2 APK oyununda tatlı bir arkadaş sizi bekliyor! Angela ile hemen tanışmak için oyunu sitemizden indirebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)