Android Auto APK 11.1.640234-release

Icon Android Auto APK 11.1.640234-release
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Android Auto On Uygulaması İçerisinde Bulunan Araçları Kullanarak Telefonunuzu Arabanıza Bağlayabilirsiniz! Android Auto Nedir Yazımızdan Okuyabilirsiniz!

Bilgisi Android Auto

İsim Android Auto
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.3+
Son Sürüm 11.1.640234-release
Boyut 41.48 Mb
Kategori Otomobil ve Araçlar
Geliştirici Google LLC
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.google.android.projection.gearhead
Şimdi İndir

Android Auto Türkiye Nedir?

Akıllı cihazlarınızı arabanıza bağlayarak aracınızın multimedya ekranında mobil cihazınızın özelliklerini kullanmak ister misiniz? Android Auto Uygulaması ile kullanabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Android Auto Youtube ve birçok sosyal platform üzerinde popüler bir hale gelmiştir. Aracınıza Google üzerinden sesli kontrol sağlayarak komut verebilir, navigasyon desteği alabilir, güvenli bir şekilde sürüş yaparken ellerinizi kullanmadan işlem yapabilirsiniz.

Android Auto Video izleme özelliğini kullanabilir, ile birlikte arama yapabilir, sesli iletişim kurarak mobil cihazınızda bulunan herhangi bir kişiye mesaj gönderebilirsiniz.

Gündemi takip etmek için güncel haberleri dinleyebilir, Android Auto Kablosuz Bağlantı özelliği ile sesli kitap dinleyebilir, müzik ve podcast seçimi yaparak istediğiniz içerikleri açabilirsiniz.

Android Auto APK uygulaması, “Google LLC” tarafından geliştirilen resmi uygulamadır. Desteği ile birlikte sitemizde sunulmaktadır. Sürüş esnasında kolay ve güvenli olarak mobil cihazınızın özelliklerini kullanmanızı sağlamaktadır.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)