Among Us APK 2023.2.28

Icon Among Us APK 2023.2.28
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Among Us Menu Nasıl Yapılır? Among Us Imposter APK Oyun İçerisinde Sürekli Imposter Olarak Oynamanızı Sağlar. Bize Katılın! Oyunu Birlikte İnceleyelim!

Bilgisi Among Us

İsim Among Us
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 6.0+
Son Sürüm 2023.2.28
Boyut 259.05 Mb
Kategori Aksiyon
Geliştirici Innersloth LLC
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.innersloth.spacemafia
Şimdi İndir

Among Us Oyununda Amaç Nedir?

Oyun bir uzay gemisinin içinde, oyuncuların oyuna katılmasından sonra başlamaktadır. En az 4, en fazla 15 oyuncunun katılımıyla oyun başlar.

Oyun 2 gruba ayrılır. Gruplardan biri Imposter (Sahtekar) diğeri Crewmate (Mürettebat) ismindedir.

Oyunun amacı, uzay gemisi içindeki sahtekarı tespit edip gemiden atmaktır. Mürettebat, sahtekarları bulmaya ve ölmemeye çalışır. Sahtekarlar bütün mürettebatı öldürmeye çalışır.

Belirli oylamalarla, oyuncular sahtekar olduğunu düşündüğü oyunculara oy verirler. Gemiden bu oyuncuları atarlar. Sahtekar kendini gizlemeyi başararak oyunu kazanabilir. Mürettebat ise sahtekarı bulmalıdır.

Among Us İndir Oyunu Kazan!

Among Us oyununda bazı kullanılmaktadır. Among Us Mobile bunlardan birisidir. Among Us 2022 rakip oyuncuları yanıltmanızı sağlar.Among Us Menu APK arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz bir oyundur. Among Us Pc, Android sistemiyle çalışan cihazlarınızda kullanılabilir. Among Us İos cihazlarını destekler.

Among Us İmposter kullanarak, sürekli İmposter karakterinde oynayabilirsiniz. Rakiplerinizi kandırıp, onları öldürerek oyunu kazanabilirsiniz.

Uygulama, InnerSloth LLC isimli geliştiriciyle kullanıcılara sunulmuştur. Among Us APK ile eğlenceli bir oyun deneyimi yaşamanıza yardımcı olacaktır.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)