Alight Motion Pro APK 5.0.177.1000045

Icon Alight Motion Pro APK 5.0.177.1000045
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Alight Motion Pro APK İndir Ve Fotoğraf, Video, Animasyon Düzenle! Alight Motion Pro APK Download Size Mobil Cihazınızdan Geliştirilmiş Tasarım Özellikleri Sunar.

Bilgisi Alight Motion Pro

İsim Alight Motion Pro
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 6.0+
Son Sürüm 5.0.177.1000045
Boyut 86.99 Mb
Kategori Video Oynatıcı & Düzenleyici
Geliştirici Alight Creative, Inc.
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.alightcreative.motion
Şimdi İndir

Alight Motion Pro Nedir Ne İşe Yarar?

Eskiden sadece bilgisayar üzerinden yapabildiğimiz fotoğraf, video, animasyon düzenlemeleri günümüzde, yanımızda taşıdığımız mobil cihazlarıyla yapılabilecek bir hale gelmiştir.

Alight Motion profesyonel düzenlemeler yapmanızı sağlayan, mobil kullanıcılar için sunulmuş bir uygulamadır. Bu uygulamayı kullanarak istediğiniz zaman düzenlemeler yapabilir, tasarımlar hazırlayabilirsiniz.

unnamed (4)

Uygulama detaylı içerikleri bünyesinde bulundurur. Temel özellikleri kullanmak kullanıcılara ücretsiz olarak sunulmuştur. Oluşturmak istediğiniz içeriğinizi pro özelliklerle kullanmak için, uygulamanın pro versiyonunu 3.2.0 edinmeniz gerekmektedir.

Uygulamanın kendi sayfasında yaptığı açıklamalara göre günümüzde 50 milyondan fazla kullanıcı bu uygulamayı kullanmaktadır.

Alight Motion 3.6.0 Pro APK Nasıl İndirilir gibi soruları sosyal platformlarda görmekteyiz. Bu uygulamayı hangi cihazların desteklediğini aşağıda bulabilirsiniz.

Uygulamayı Kullanmak İçin Gerekli Cihaz Özellikleri

Alight Motion Pro’yu Android ve iOS işletim sistemini destekleyen tüm cihazlarınızda kullanabilirsiniz. Fakat işletim sisteminizin sürümünün uyumlu olması gerekmektedir.

Android işletim sistemini kullanan cihazlarda işletim sistemi sürümünün 6.0 ve sonrası olması gerekmektedir.

alight motion pro apk nasıl indirilir

iOS işletim sisteminizi kullanan cihazlarda, işletim sistemi sürümünün 12.2 veya üst sürümlerini kullanmanız gerekmektedir.

Uygulama Mac için 11.0 işletim sistemini veya üst sürümlerini destekler ve Mac cihazınızın Apple M1 çipine sahip olması gerekmektedir.

Uygulamanın Özellikleri

Alight Motion'da Türkçe dili desteklenmektedir. Ayrıca; Almanca, Çince, Endonezce, İtalyanca, Hintçe, Arapça, Fransızca, Hintçe, Korece, Japonca, Portekizce, Malay, Tayca, Rusça, Vietnamca, İspanyolca ve İngilizce dillerini desteklemektedir.

Uygulama birçok Grafik Video Ve Ses ayarlarına ulaşmanızı mümkün kılar. Mobil cihazınızda bulunan vektör grafiklerini düzenleyebilirsiniz.

alight motion pro apk indir

Görsel Efektler Ve Renk ekleyebilir, eklediğiniz efektlerde renk düzeltmeleri yapabilirsiniz. Uygulama içindeki tüm ayarlarla beraber kullanabileceğiniz bir kare animasyonu mevcuttur.

Zamanlama eğrilerini kullanarak animasyon hızınızı istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Oluşturduğunuz içeriklerinizi dışa aktarmanız mümkündür.

Uygulama içerisinde bulunan kenarlık efektleriyle içeriklerinizi tasarlayabilir, gölge efektleriyle düzenlediğiniz içeriklerinize derinlik katabilirsiniz.

Bir sonraki projenizde kullanmak için önceden tasarladığınız ve hoşlandığınız öğeleri yedekleyebilirsiniz.

Pro özelliklerini kullanarak uygulamaya abone olabilirsiniz. Otomatik Olarak Yenilenen Abonelik sistemi bulunmaktadır. Yani siz üyeliğinizi iptal Edene Kadar Otomatik Olarak üyeliğiniz yenilenir.

Proje Nasıl Oluşturulur?

Uygulamayı açtığımızda karşımıza “Başlarken - Bölüm 1” isimli öğretici bir video sekmesi geliyor. Bu video İngilizce anlatıma sahiptir. Türkçe çevirisini aşağıda okuyabilirsiniz,

Yeni bir projeye başlamak için artı'ya dokunmalısınız. Burada proje ayarlarını yapabilirsiniz. Çözünürlük, Çeşitli Telefonlarda desteklenen özelliklere göre değişkenlik gösterebilir.

alight motion pro apk

Bu deneme projesi için kare en boy oranını seçin ve kare hızınızı ayarlayın. Ardından düzenleme ekranına geçin üst kısımda bulunan alan, içeriğinizin nasıl görüneceğini gösterir.

Alt kısımda ise, içerik katmanlarını oluşturan zaman çizelgesi bulunmaktadır. Orta kısımda ise zaman noktasını temsil eden bir çizgi ve oynatma çubuğu bulunur.

Örneğin, arka plan resmi ekleyebiliriz. Yeni bir katman yani arkaplan eklemek için artı sekmesi, ardından medyayı seçebiliriz.

Ek bilgilendirme olarak, Video Ve Ses Katmanı içeriği tutabilir. Bir fotoğraf kullanarak devam edelim.

Düzenleme paneline geçiş yapalım. Yeni bir katman oluşturduğunuzda otomatik olarak açılır. Panel açıkken, katmanı taşımak için önizlemede sürükleyebilir veya katman boyutunu değiştirmek için sıkıştırabilirsiniz.

Katmanı ekranı dolduracak şekilde yeniden boyutlandırabiliriz. Örneğin spot ışığı için bir daire katmanı yapabiliriz.

İlk olarak, geri okuna dokunarak veya zaman çizelgesinde herhangi bir yere dokunarak veya katmanın dışında önizleme yaparak katman düzenleme panelini kapatın.

Artı'ya dokunun, ardından şekli seçin ve daireye dokunun. Daha önce olduğu gibi, yeni katman için katman düzenleme paneli otomatik olarak açılır.

Bu daireyi daha çok bir spot ışığı gibi gösterelim. Katman rengini ayarlayarak başlayacağız. Renk ve Doldur'a dokunun. Bir degrade dolgu istiyoruz, degrade simgesine dokunun.

Degrade üzerinde kullanılan renkleri ayarlamak için iki renk örneğini kullanın. İstediğiniz renk görüntülenmiyorsa, rengi manuel olarak ayarlamak için palet simgesine dokunabilirsiniz.

alight motion pro apk yeni sürüm

Bir rengi pembe, diğerini açık turuncu olarak ayarlayın. ardından ana katman düzenleme paneline dönmek için geri simgesine dokunun.

Şimdi, katmanın arkasındaki her şeyle nasıl birleştiğini etkileyen katman karıştırma modunu ayarlayacağız. Karıştırma ve opaklık'a dokunun. karıştırma modunu ekrana değiştirin.

Ekran karıştırma, katmanı arka planın üzerine yansıtan bir film projektörüne benzer bir etki yaratır. Şimdi spot ışığı iki siluetli figürün üzerine yerleştirmek için sürükleyip sıkıştırın.

Katmanı daha saydam hale getirmek için opaklık kaydırıcısını da kullanabilirsiniz.

Uygulamayı nasıl kullanacağınız hakkında daha çok detaylı bilgi öğrenmek isterseniz, uygulamanın içinde bulunan “Öğreticiler” kısmını ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca Alight Motion’a ait olan youtube kanalına gidebilir ve yapmak istediğiniz projenin örneklemelerini izleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Uygulama Hakkında

Uygulama kullanıcılara profesyonel bir deneyim sunmaktadır. PEGI 3 içerik derecelendirmesine sahiptir

PEGI 3 tüm yaş gruplarının bu uygulamayı herhangi bir olumsuz etki görmeden kullanabileceğini belirleyen bir sertifikadır.

Uygulama fotoğraf ve video kategorisinde yer almaktadır. Alight Motion Pro APK Son Sürüm ile güncel kullanılabilir. Yayınlanan son sürüm versiyonu 3.9.0’dır.

Gelen son yeniliklerle, hata düzeltmeleri ile beraber; Omino cam, Omino difüzyon+, Koyu parıltı özellikleri uygulamaya eklenmiştir.

Alight Creative, Inc bu uygulamanın geliştiricisidir. Alight Motion Premium APK’yı telefonunuza indirerek çok yönlü olarak kullanabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)