Alfa TV APK 1.7.6

Icon Alfa TV APK 1.7.6
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Alfa IPTV APK Player Indir Aracılığı İle Canlı Tv İzleyebilir, Ücretsiz Film Ve Dizi Keyfine Katılabilirsiniz! Alfa Tv APK Live İle Birlikte Özelliklerini Sınırsız Kullanın!

Bilgisi Alfa TV

İsim Alfa TV
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.7.6
Boyut 43 MB
Kategori Eğlence
Geliştirici Team Cloud
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Alfa Tv APK 2022 Nedir?

Yerli ve yabancı tv kanallarını izleme keyfinin yanında, IPTV kanallarına erişim sağlayabileceğiniz, dizi ve film içeriklerini izleyerek eğlenceli bir tecrübe yaşayabileceğiniz, mobil bir uygulamasıdır.

Alfa İPTV Ekşi gibi birçok sosyal platform üzerinde sunduğu özellikler ile popüler bir hale gelmiştir. Alfa Tv BG online olarak internet üzerinden hizmet vermektedir.

Mobil uygulamanın arayüzü içerisinde kullanıcıların en çok beğendiği yayın kanalları ve film, dizi içerikleri bulunmaktadır. Aynı zamanda bu içeriklere izleyiciler yorum yaparak, fikirlerini paylaşabilmektedir.

Alfa Tv İzle uygulaması ile birlikte IPTV kanallarına erişim sağlayabilir, desteklemek istediğiniz spor takımlarını canlı yayın karşılaşmalarında izleyebilirsiniz.

Alfa Tv Pro GamesTv uygulaması, “Team Cloud” isimli geliştirici tarafından yayınlanmaktadır. Kullanıcılara konforlu, kaliteli ve kesintisiz bir yayın hizmetini sunmaktadır.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)