Alarmy Premium APK 5.82.01

Icon Alarmy Premium APK 5.82.01
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Alarmy APK Reklamsız İle Artık Uyanamamanız İmkansız! Alarm Online Alarm Uygulamasının Sağladığı Çeşitli Modlar Sayesinde Eğlenceli Bir Şekilde Zamanınızı Planlayın!

Bilgisi Alarmy Premium

İsim Alarmy Premium
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 7.0+
Son Sürüm 5.82.01
Boyut 94.23 Mb
Kategori Üretkenlik
Geliştirici Alarm Clock Alarmy
Fiyat Bedava
Google Play Linki droom.sleepIfUCan
Şimdi İndir

Alarmy - Çalar Saat Nedir?

Alarmy APK uygulaması, normal alarm uygulamalarından farklı bir alarm uygulamasıdır. Sunduğu görevler sayesinde sizi aktif hale getirerek uyuyorsanız uyanmanızı veya bir aktiviteyle uğraşıyorsanız ondan uzaklaşmanızı zorlayarak alarmı kapatmanızı sağlamaktadır.

Alarmy Uygulaması içerisinde kurduğunuz alarmı kapatmanız için verdiği fotoğraf, barkod, squat, adım ve matematik görevi gibi görevleri yapmanız gerekmektedir.

Alarm Nasıl Çalışır ve Alarmy Uygulaması Nasıl Kullanılır gibi sorular için, matematik göreviyle bir alarm kurduğunuzu varsayalım. Alarm zamanı, seçtiğiniz zorluğa göre size çözmeniz için matematik soruları verilecektir. Alarmı kapatmak için soruları çözmeniz gerekir.

Alarmy APK Pro uygulaması, “Alarm Clock Alarmy” tarafından geliştirilmiştir. Uygulamasını, Android ve İOS işletim sistemlerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Uyanamıyor musunuz? Alarmlarınızın sesine bir süre sonra alışarak uyanamıyorsanız, Alarmy App sayesinde bu sorun ortadan kalkıyor! Sitemizden Alarmy İndir bağlantısıyla uygulamayı ücretsiz indirebilirsiniz.

Uyanmak artık bir sorun değil! Alarmy Premium APK sayesinde uygulamanın tüm özelliklerinden faydalanarak zihninizi ve vücudunuzu aktif bir şekilde kullanabilirsiniz. Aktiflik sayesinde artık uyanmak, hayatınız için bir sorun olmayacak!

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)