Age of War 2 APK 1.7.1

Icon Age of War 2 APK 1.7.1
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Age Of War 2 İndir Ve Akıllı Cihazından Aksiyon Ve Strateji Dolu Savaşlara Katıl! Age Of War 2 APK İndir Ve Dinazor, Tank Ve Çok Daha Fazlası İle Ordunu Geliştir!

Bilgisi Age of War 2

İsim Age of War 2
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 1.7.1
Boyut 61.78 Mb
Kategori Strateji
Geliştirici Max Games Studios
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.maxgames.aow2
Şimdi İndir

Age of War 2 Nedir?

“Max Games Studios” isimli video oyun geliştiricisi tarafından kullanıcılara sunulan bir strateji oyunudur. Savaş ve macera öğelerini içerisinde bulundurmaktadır.

Age Of War 2 APK oyunu farklı çağlar (dönemler) içerisinde geçmektedir. Oyundaki temel amaç, ordunuzu olabildiğince geliştirmek ve düşmanlarınıza karşı üstünlük sağlamaktır. Ordunuzu geliştirmek için kullanabileceğiniz 29 farklı birim bulunmaktadır.

Age Of War 2 APK Son Sürüm oyununda dinazorların üzerine binebilir, mağara adamlarını kullanabilir, top taretlerini ve tankları ordunuza dahil edebilirsiniz. Tabanca, taramalı tüfek, bombardıman helikopteri ve şimşek gibi saldırılarla ordunuzu destekleyebilirsiniz.

Ordunuza eklediğiniz birimlerin özelliklerini artırabilirsiniz. Daha güçlü bir hale gelerek yenilmez olma yolunda stratejinizi belirleyebilirsiniz. Age Of War 2 APK Download ile oyunu cihazınıza sitemizden indirebilirsiniz.

Age Of War 2 APK oyununda 4 farklı zorluk derecesi bulunmaktadır. Stratejik yetenekleriniz doğrultusunda kendinize uygun zorluğu seçerek savaşa başlayabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)