Age of History 2 APK 1.016

Icon Age of History 2 APK 1.016
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Age Of History 2 APK İndir Ve Kendi Tarihini Oluşturmak İçin Medeniyetine Önderlik Et! Age Of History 2 APK PC Oyununun Ardından Mobil Cihazlar İçin Sunulmuştur.

Bilgisi Age of History 2

İsim Age of History 2
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.0+
Son Sürüm 1.016
Boyut 140 MB
Kategori Strateji
Geliştirici Łukasz Jakowski
Fiyat $4.99
Google Play Linki age.of.civilizations2.jakowski.lukasz
Şimdi İndir

Age of History II Nedir?

Stratejik savaşlara katılabileceğiniz, tarihler boyunca medeniyetinize liderlik ederek halkınızın gelişmesi için devrimler yapabileceğiniz, çevrimiçi bir savaş oyunudur.

“Łukasz Jakowski” tarafından geliştirilen oyun, tüm yaş gruplarındaki kullanıcılara sunulmuştur. Oyunda, Medeniyetler Çağı sonrasında geçen süre içerisinde halkınızı ileri bir seviyeye getirmeniz gerekmektedir.

Savaşa katılmak ya da barış antlaşması imzalamak tamamen sizin elinizdedir. Gerçekçi dünya haritası üzerinde farklı medeniyetler ile oyun tecrübesine katılabilirsiniz.

APK Age Of History oyununda tarihe yön verebilirsiniz. Age Of History 2 APK Son Sürüm ile oyuna eklenen son yenilikleri kullanmaya başlayabilirsiniz.

Oyunu Android sistemli cihazınıza Age Of History 2 İndir APK ile sitemizden indirebilirsiniz. Oyunu oynayabilmek için Android cihazınızın 4.0 veya daha yeni bir işletim sistemine sahip olması gerekmektedir.

Age Of History 2 APK oyununda seferlere çıkabilir, farklı arazi türlerinde heyecan dolu savaşlara katılabilirsiniz. Stratejik kararlarınızla halkınıza önderlik etmeye hazır mısınız?

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)