AdVenture Communist APK 6.28.0

Icon AdVenture Communist APK 6.28.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Adventure Communist APK Oyunu İçerisinde Komünist Olarak Lidere Katılabilirsiniz! Adventure Communist Mission Tracker Oyunu İle Maceraya Hazır Mısınız?

Bilgisi AdVenture Communist

İsim AdVenture Communist
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 6.28.0
Boyut 57.35 Mb
Kategori Simülasyon
Geliştirici Hyper Hippo
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.kongregate.mobile.adventurecommunist.google
Şimdi İndir

Adventure Communist Game Nedir?

Komünizm simülasyon oyunu içerisinde yoldaşlarınızla birlikte gücü ele geçirmeye hazır mısınız? Patates ekip toplayarak başlayabileceğiniz macera oyunu, rütbeli bir asker olma yolunda ilerlemektedir.

Oyun içerisinde para birimi olarak altın kullanılmaktadır. Altın zamanı hızlandırmak, bilimsel çalışmalar yapmak ve sıralamada üst seviyelere tırmanmak için gereklidir. Oyunu içerisinde altına sahip olabilirsiniz.

Adventure Communist Ranks ile birlikte yüksek rütbelere kolayca ulaşabilirsiniz. Adventure Communist Ads ile birlikte reklamları ortadan kaldırabilirsiniz. Adventure Communist Best Cards ile en iyi kartları toplayabilirsiniz.

Adventure Communist Download PC ile mobil oyunu sitemizden indirebilir, Android ve iOS sistemli akıllı cihazlarınızda oyuna katılabilirsiniz.

Download Adventure Communist APK oyunu içerisinde etkinliklere katılabilir ve ödüller kazanabilirsiniz. Adventure Communist APK ile özellikleri kullanabilirsiniz.

Adventure Communist APK oyunu, “Hyper Hippo” isimli oyun geliştiricisi tarafından tüm yaş gruplarındaki kullanıcılara sunulmuştur. Komünist olarak maceraya katılabileceğiniz eğlenceli bir oyunudur.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)