Adım Para APK 1.25

Icon Adım Para APK 1.25
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Adım Adım 1. Ay APK Reklamsız Sonunda Kazandığın Para İle Uygulama İçerisindeki Marketten Alışveriş Yapabilirsin! Adım Para İndir Uygulamasını Kullanarak Para Kazanmaya Başla!

Bilgisi Adım Para

İsim Adım Para
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 6.0+
Son Sürüm 1.25
Boyut 19.53 Mb
Kategori Sağlık ve Fitness
Geliştirici AdımPara
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.omicron.adimpara
Şimdi İndir

AdımPara - Adım At Kazan Nedir?

Gün içerisinde yürüyüş yaparken attığınız adım başına para kazanmak ister misiniz? “AdımPara” tarafından geliştirilen mobil uygulamayı kullanarak sizde para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Yoğun bir çalışma temposunda sık sık yürüyüş yaparak hareket ediyorsanız, gün içerisinde gezmek ve dolaşmaktan keyif alıyorsanız, sağlıklı kalmak için hareket halindeyseniz, tüm bunları yaparken para kazanabilirsiniz.

Uygulama içerisinde attığınız adımları sayan bir sayaç bulunmaktadır. Attığınız adım sayısını uygulama içerisinden paraya dönüştürebilir, dönüştürdüğünüz para ile uygulama mağazasından alışveriş yapabilirsiniz.

Android ve iOS işletim sistemleri için geliştirilen uygulama, akıllı saatler ile birlikte de çalışmaktadır. Mobil uygulamayı Adım Para APK İndir ile sitemizden indirebilirsiniz.

Adım Adım le İzlerinle ilerleyerek diğer kullanıcıların attığı adımları görebilirsiniz. Diğer kullanıcılar ya da arkadaşlarınızla birlikte yürüyüş aktiviteleri düzenleyebilirsiniz.

“Sağlık ve Fitness” isimli uygulama kategorisinde listelenen Adım Para APK hi uygulaması, “PEGI 3” sertifikasına sahiptir. Sertifika 3 yaş üzerinde olan herkesin uygulamayı kullanabileceğini ifade etmektedir. Para kazanmaya hemen başlayın!

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)