Adguard APK 4.0.647

Icon Adguard APK 4.0.647
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Adguard Premium APK açıldı Özellikleri İle Zararlı Yazılımları Engelle! Adguard DNS Ayarlarını Değiştir, Reklamları Ortadan Kaldır, İstediğin Adrese Erişim Sağla!

Bilgisi Adguard

İsim Adguard
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0 +
Son Sürüm 4.0.647
Boyut 5.3 MB
Kategori Alet
Geliştirici ADGUARD SOFTWARE LIMITED
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Adguard Premium APK 2023 Nedir?

İnternet bağlantınız üzerinden herhangi bir web sitesine erişim sağlarken güvenliğinizi artıran, reklamları engelleyen, istediğiniz siteye özgürce erişim imkanı tanıyan ve internet yükleme hızını yükselten bir program uygulamasıdır.

Adguard VPN Premium APK uygulaması internet bağlantısına sahip olan tüm (Windows, Android, Mac, iOS) cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir yapıya sahiptir. Tarayıcılarda da, uygulamalarda da çalışmaktadır.

Adguard Reklam Engelleyici Chrome ve diğer tarayıcılar ile birlikte çalışmaktadır. İnternet üzerinde sayfayı kapatan ve olur olmadık zamanda karşınıza çıkan reklamları ile engelleyin!

Adguard APK uygulaması cihazlarınızda oldukça az yer kaplamaktadır, ayrıca kullanışlı ve akıcı bir arayüzüne sahiptir. Adguard Pro uygulamasını sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Adguard APK uygulaması ile bulunduğunuz lokasyonda izin verilmeyen sitelere erişim sağlayabilirsiniz. İnterneti reklamsız, özgürce ve sınırlamalara takılmadan kullanabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)