Adaway Pro APK 6.0.3

Icon Adaway Pro APK 6.0.3
★★★★★ ★★★★★
Rapor

AdAway Pro APK Uygulaması İle Özelliklerini Ücretsiz Olarak Kullanabilirsiniz! AdAway Github İle Birlikte İnternet Üzerindeki Tüm Reklamları Engelleyin!

Bilgisi Adaway Pro

İsim Adaway Pro
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 6.0.3
Boyut 15 MB
Kategori Alet
Geliştirici AdAway
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

AdAway Nedir?

İnternet üzerinde herhangi bir siteye giriş yaptığımızda, rahatsız edici reklamlarla sürekli olarak karşılaşmaktayız. Bu reklamları kapatarak ortadan kaldırmak ister misiniz?
AdAway APK Premium uygulaması reklamları ortadan kaldırmak için kullanabileceğiniz bir mobil uygulamadır. Arayüzü oldukça kullanışlıdır, sade bir yapıya sahiptir ve cihazınızda yer kaplamayan güçlü bir programıdır.

AdAway APK Full uygulamasını android işletim sistemine sahip tüm cihazlarınızda kullanabilirsiniz. Reklamları ortadan kaldırarak akıcı bir internet tecrübesi deneyimleyebilir, izlediğiniz videoların arasında çıkan reklamları engelleyebilirsiniz.

AdAway Block Youtube Ads reklamlarını da engelleyebilirsiniz. Uygulamayı sitemizden cihazınıza indirebilir, özelliklerini sınırsız olarak kullanabilirsiniz.

AdAway APK uygulaması tüm yaş gruplarındaki kullanıcılara sunulmuştur. Reklamları ortadan kaldırarak internet üzerinde keyifli bir deneyim tecrübe etmeniz için geliştirilmiştir.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)