Adalet Namluda Afrin APK 4.7

Icon Adalet Namluda Afrin APK 4.7
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Adalet Namluda Afrin APK İndir Ve Akıllı Cihazından Savaş Oyununa Katıl! Adalet Namluda Afrin APK Android Ve iOS Sistemli Cihazlar İçin Geliştirilmiştir.

Bilgisi Adalet Namluda Afrin

İsim Adalet Namluda Afrin
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 4.7
Boyut 26 MB
Kategori Aksiyon
Geliştirici Rigbak
Fiyat $0.99
Google Play Linki com.RigbakGames.AdaletNamludaAfrF
Şimdi İndir

Adalet Namluda: Afrin Nedir?

TSK’nın (Türk Silahlı Kuvvetleri’nin) Afrin üzerinde gerçekleştirdiği, “Zeytin Dalı” isimli operasyonu konu alan mobil bir savaş oyunudur. TSK bünyesinde bulunan Bordo Bereli askerler ile oynamanıza olanak tanınmaktadır.

Bordo Bereli askerler, Türk ordusunun en seçkin birimidir. Çok özel ve zorlu eğitimleri tamamlayarak göreve hazırlanmışlardır. Adalet Namluda Afrin APK Tam Sürüm oyununda, heyecan her zaman doruktadır.

Adalet Namluda Afrin APK Full oyunu içerisinde çeşitli silahları kullanarak çatışmalara girebilir, bölgeyi ele geçirmek için görevleri yerine getirebilirsiniz. Tank kullanabilir, jet uçaklarını görebilir savaşın heyecanını yaşayabilirsiniz.

Adalet Namluda Afrin APK Nasıl İndirilir diye düşünüyorsanız, oyunu saniyeler içerisinde mobil cihazınıza yükleyebilirsiniz. Yüklediğiniz oyunu mobil cihazınızdan hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Adalet Namluda Afrin APK oyununda ilerledikçe deneyim puanı kazanarak birliklerinizi güçlendirebilirsiniz. Etkileyici görsel efektlere sahip bir savaş oyununda aksiyon dolu bir macerada rol alabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)