Adalet Namluda 2 APK 3.4.0

Icon Adalet Namluda 2 APK 3.4.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Adalet Namluda 2 APK İndir Ve Operasyonlara Katıl! Adalet Namluda 2 APK Kullanarak Oyunda Hızla İlerle! Gerçekçi Bir Savaşın İçerisinde Adalet İçin Savaş!

Bilgisi Adalet Namluda 2

İsim Adalet Namluda 2
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 3.4.0
Boyut 266M
Kategori Aksiyon
Geliştirici Rigbak
Fiyat $1.49
Google Play Linki com.rigbak.adnam2
Şimdi İndir

Adalet Namluda 

Özel eğitimli bir asker olarak, gerçekçi arazilerde ve farklı mekanlarda askeri görevleri yerine getirmeye çalıştığınız bir oyundur. Aksiyon kategorisinde yer almaktadır.

Oyun yapımcılarının ilk önceliği, olabildiğince gerçek savaş sahnelerini ve gerçek bir askeri operasyonu, kullanıcıya deneyimleme tecrübesi yaşatmaktır.

+90 farklı görevi bünyesinde bulundurur. Adalet Namluda 2 APK Son Sürüm ile, gerçekçi tasarımlara sahip 10 farklı silah çeşidini kullanabilirsiniz. Adalet Namluda 2 APK Para ile istediğiniz silaha ulaşabilirsiniz.

Türkiye’de görev yapan gerçek askerlerin kullandığı ekipmanlar ile birlikte, size verilen görevleri gerçek bir askeri disiplin içerisinde yerine getirmeniz gerekmektedir.

Adalet Namluda 2 APK Tam Sürüm, operasyonlarda size eşlik eden helikopterleri ve F16 uçaklarını içerisinde bulundurur. Hava araçlarını görebilmek oyunu keyifli bir hale getirmektedir.

Keskin nişancılık yapabileceğiniz bu oyun, Android ve iOS işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiştir. “Rigbak” isimli sağlayıcı tarafından +18 yaşındaki kullanıcılara sunulmuştur.

Adalet Namluda 2 APK ile, gerçek askeri operasyonlara katılma deneyimi yaşayarak, silahınızın gücüyle adaleti halkınıza getirmeye çalışan vatansever bir asker olmaya hazır olun!

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)