Accu​Battery Pro APK 2.1.2

Icon Accu​Battery Pro APK 2.1.2
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Accubattery APK Pil Sağlığı Uygulamasını Kullanarak Cihazlarınızı Uzun Ömürlü Kullanın! Accubattery Pro APK Mobil Uygulaması İle Tüketim Verilerinizi Kontrol Edin!

Bilgisi Accu​Battery Pro

İsim Accu​Battery Pro
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 2.1.2
Boyut 14.07 Mb
Kategori Alet
Geliştirici Digibites
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.digibites.accubattery
Şimdi İndir

Accubattery APK Pro Nedir?

Akıllı cihazlarımızın kullandığı güç ünitesi olan piller, sürekli şarj etme ve yoğun kullanımın ardından deforme olmaktadır. Bu deformasyonun önüne geçmek için Battery Health Accubattery uygulaması geliştirilmiştir.

Accubattery Batarya Sağlığı kontrolünü anlık olarak ve bilimsel verileri kullanarak yapmanızı sağlamaktadır. Uygulama aracılığı ile pilinizin ömrünü kontrol edebilir, en çok pil tüketen program ve uygulamaları tespit edebilirsiniz.

Accubattery Pro Full uygulaması ile gece modunu aktif hale getirerek ekran ışığını kısabilirsiniz. Şarz kullanım geçmişini görüntüleyebilir, istatiksel değerlere ulaşabilirsiniz.

Accubattery Pro APK Free Download ile sitemizden indirebileceğiniz uygulaması, ücretsiz kullanım özelliğine sahiptir. Pil ömrünü sağlıklı bir şekilde muhafaza etmeniz için “Digibites” tarafından geliştirilmiştir.

Accubattery Premium APK uygulaması ile pil kullanım ömrünü 2 katına çıkarabilir, şarj alarmını kurarak cihazınızın fazla şarj olmasını engelleyebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)