Abandoned City Survival APK 1.0.8

Icon Abandoned City Survival APK 1.0.8
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Abandoned City Survival APK Oyunu İçerisinde Malzemeleri Topla, Yıkım Geçirmiş Şehirden Kaçmaya Çalış! Minecraft Abandoned City Survival Map Macerasına Katıl!

Bilgisi Abandoned City Survival

İsim Abandoned City Survival
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 7.0+
Son Sürüm 1.0.8
Boyut 256.16 Mb
Kategori Strateji
Geliştirici CASUAL AZUR GAMES
Fiyat Bedava
Google Play Linki abandoned.city.survival
Şimdi İndir

Abandoned City Survival Game Nedir?

Küresel bir yıkımın ardından hayatta kalmayı başarmış insanlarla birlikte, hayatınızı idame ettirmek ve bulunduğunuz şehirden kaçmak için mücadele etmeye hazır mısınız?

17 yaş ve üzerindeki kullanıcılara sunulan oyunu, heyecan ve macera öğeleri üzerine kurulmuştur. Etrafınızda bulduğunuz malzemeleri toplamalı ve işinize yarayabilecek aletleri oluşturmanız gerekmektedir.

Abandoned City Survival Building ile birlikte kendi sığınağınızı inşa edebilir ve sağlık merkezi kurarak hastalanmış insanları tedavi edebilirsiniz. Bulunduğunuz şehri keşfe çıkabilir ve değerli kaynakları araştırabilirsiniz.

Abandoned City Survival Biome Find The Markers oyunu içerisinde ipuçlarını toplayabilir, zarar görmüş binaları ziyaret edebilir, hayatta kalan diğer insanlara liderlik yapabilirsiniz. Abandoned City Survival Base oyununu sitemizden indirebilirsiniz.

Abandoned City Survival APK oyunu, “CASUAL AZUR GAMES” isimli geliştirici tarafından kullanıcılara sunulmuştur. özellikleri ile birlikte hayatta kalma deneyimini yaşayabileceğiniz, heyecanlı dolu bir mobil oyundur.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)