90 FPS Premium APK 40.0

Icon 90 FPS Premium APK 40.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

90 FPS No Ban Premium APK İle Zorlu Oyunları Android Sistemli Cihazında Kasmadan Çalıştır! 90 FPS Premium APK İle Eğlencenizi Üst Seviye Çıkartabilirsiniz!

Bilgisi 90 FPS Premium

İsim 90 FPS Premium
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.1+
Son Sürüm 40.0
Boyut 6.4 MB
Kategori Alet
Geliştirici TQtech
Fiyat $0.99
Google Play Linki tq.tech.Fpsfree
Şimdi İndir

90 FPS Premium Nedir?

Android sistemli akıllı cihazınızın performansını artırmanıza olanak tanıyan bir mobil uygulamadır. “TQtech” isimli uygulama geliştiricisi tarafından geliştirilen uygulama, tüm yaş gruplarındaki kullanıcılara sunulmuştur.

“FPS”- Frame Per Second, dilimizde saniyedeki kare işleme sayısı anlamına gelmektedir. Oyun oynayan kullanıcıların sıkça duyduğu bu isimlendirme, kullandığınız cihazın performansını ifade etmektedir.

Oynadığınız oyundan ne kadar yüksek FPS alabilirseniz, oyun o kadar akıcı olacaktır. Bu sebeple FPS, oyunlarda ciddi bir öneme sahiptir.

90 FPS Premium APK uygulaması, cihazınızdan alacağınız görüntü işleme kalitesini artırmak için geliştirilmiştir. Arayüzü sade, kullanımı kolaydır.

90 FPS Premium APK Download ile uygulamayı sitemizden indirebilirsiniz. 90 FPS Premium APK No Ads ile reklamsız bir kullanım deneyimini tecrübe edebilirsiniz.

90 FPS Premium APK uygulaması ile Android cihazınızın performansını artırarak, zorlayıcı uygulama ve oyunları daha akıcı bir şekilde oynayabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)