60 Seconds APK 1.3.142

Icon 60 Seconds APK 1.3.142
★★★★★ ★★★★★
Rapor

60 Seconds reatomized türkçe yama APK Oyununda Hayatta Kalma Mücadelesine Katılabilirsiniz! 60 Seconds APK İndir Ve Mobil Cihazından Oyun Deneyimini Tecrübe Etmeye Başla!

Bilgisi 60 Seconds

İsim 60 Seconds
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.1+
Son Sürüm 1.3.142
Boyut 30 MB
Kategori Macera
Geliştirici Robot Gentleman
Fiyat $3.99
Google Play Linki com.robotgentleman.game60seconds
Şimdi İndir

60 Seconds! Atomic Adventure Nedir?

60 Seconds APK oyunu, “Robot Gentleman” isimli video oyun geliştiricisinin kullanıcılara sunduğu bir hayatta kalma oyunudur. “Macera Oyunları” isimli oyun kategorisinin içerisinde bulunmaktadır.

60 Seconds APK türkçe yama pc 2022 oyunun ilginç bir hikayesi bulunmaktadır. Bulunduğunuz bölgeye 60 saniye sonra atom bombasının çarpacağı haberini alamanızın ardından oyun başlamaktadır.

Yapmanız gereken tek şey, sığınağa gitmeden önce yanınıza alacağınız eşyaları dikkatli ve hızlı bir şekilde seçmektir. Kara mizah olarak tasarlanan oyunun temel amacı, hayatınızı en sağlıklı şekilde sürdürmeyi sağlamaktır.

Nükleer bombanın yıkıcı etkisiyle birlikte, sığınakta devam eden hayatınızı zorlu kararlar vererek yönlendirmeniz gerekmektedir. Gerekirse hamam böceği gibi canlıları avlamalı, yaşamınızı sürdürmek için besin elde etmelisiniz.

60 Seconds APK Download Android ile oyunu sitemizden indirebilirsiniz. Oyun içerisindeki her geçen günde, şaşırtıcı olaylar ile karşılaşabilirsiniz.

Nükleer bombanın ardından kaç gün hayatta kalabileceğinizi deneyimleyebileceğiniz 60 Seconds APK türkçe yama oyunu ile aksiyon dolu bir maceraya katılmaya hazır mısınız?

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)