60 Seconds Reatomized APK 1.2.4

Icon 60 Seconds Reatomized APK 1.2.4
★★★★★ ★★★★★
Rapor

60 Seconds Reatomized İndir Ve Akıllı Cihazından Eğlenceli Bir Mobil Oyunu Oynamaya Başla! 60 Seconds Reatomized Türkçe Yama İle Birlikte Sitemizde Sunulmaktadır!

Bilgisi 60 Seconds Reatomized

İsim 60 Seconds Reatomized
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.2.4
Boyut 50M
Kategori Macera
Geliştirici Robot Gentleman
Fiyat $3.49
Google Play Linki com.RobotGentleman.game60SecondsReatomized
Şimdi İndir

60 Seconds Reatomized Mobile Nedir?

Oldukça ilginç bir konu üzerine kurulu olan 60 Seconds Reatomized Android ve İOS sistemli akıllı cihazlar için geliştirilen bir oyunudur.

Nükleer bir bombanın atılmasının ardından, bir dakika içerisinde yanınıza alabileceğiniz sınırlı eşyalar ile birlikte hayatta kalma mücadelesi içerisine girmeyi konu edinmektedir. 60 Seconds Reatomized oyna ve zor kararlar vererek hayatta kalmaya çalış!

60 Seconds Reatomized Steam ve benzeri oyun platformlarında sevilmesinin ardından, mobil cihazlar için optimize edilmiştir.

Oyunu, “Macera Oyunları” isimli kategoride listelenmektedir. 2 boyutlu grafikler üzerine kuruludur ve Reatomized oyununun yenilenmiş bir versiyonudur.

Oyun içerisindeki ses efektleri, grafikler, arayüz geliştirilmiş ve yeni özellikler oyuna eklenmiştir. 60 Seconds Reatomized APK Download ile oyunu sitemizden cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

60 Seconds Reatomized APK oyunu, “Robot Gentleman” isimli geliştirici tarafından 13 yaş ve üzerindeki kullanıcılara sunulmuştur. Türkçe dahil 11 farklı dil desteğine sahiptir.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)