3D Tuning APK 3.7.501

Icon 3D Tuning APK 3.7.501
★★★★★ ★★★★★
Rapor

3D Tuning APK İle Tüm Araçlara Erişebilirsiniz! 3D Tuning APK Download İle Oyunu Hemen İndirebilirsiniz! Son Model Araçlara Modifiye Yapabilirsiniz!

Bilgisi 3D Tuning

İsim 3D Tuning
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.0+
Son Sürüm 3.7.501
Boyut 82.70 Mb
Kategori Simülasyon
Geliştirici 3DTuning
Fiyat Bedava
Google Play Linki air.com.A3dtuning.Tuning3D
Şimdi İndir

3D Tuning Nedir?

Mobil cihazlarınızdan 1000’nin üzerinde farklı sınıflarda bulunan arabaya modifiye yapmanıza olanak tanıyan bir oyundur. “3DTuning” tarafından geliştirilen oyun, gerçekçi bir görüntü kalitesine sahiptir.

Oyun, “Simülasyon Oyunları” isimli oyun kategorisinde bulunmaktadır. 20 ve 21. yüzyılın en popüler arabalarını içerisinde bulundurmaktadır. Araçların dış rengini istediğiniz bir renk ile boyayabilir, süspansiyon sistemlerinde değişiklikler yapabilirsiniz.

Oldukça detaylı araç modifiyesi yapabileceğiniz 3D Tuning APK Full oyunu içerisinde, farlar, tekerlekler, stop lambaları, ön ve arka tamponlar, ızgara, aynalar, çamurluklar ve çok daha fazlasını değiştirebilirsiniz.

3D Tuning APK Son Sürüm oyununu 3 boyutlu olarak mobil cihazınızdan oynamaya başlayabilirsiniz. 3D Tuning APK İndir ile oyunu sitemizden indirebilirsiniz.

Ford, Ferrari ve Audi gibi ünlü markaların araçlarını bulabileceğiniz 3D Tuning APK oyunu ile eğlenceli bir modifiye deneyimini tecrübe edebilirsiniz. Yüksek kalitedeki görüntü ile hayalinizdeki aracı modifiye edebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)