3D Driving Class APK 29.5

Icon 3D Driving Class APK 29.5
★★★★★ ★★★★★
Rapor

3D Driving Class APK Mobil Oyununu Akıllı Cihazınız Üzerinden Oynayabilirsiniz! 3D Driving Class Game Oyununu Sitemizden Android Cihazınıza Ücretsiz İndirin!

Bilgisi 3D Driving Class

İsim 3D Driving Class
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 29.5
Boyut 523.77 Mb
Kategori Simülasyon
Geliştirici John 3:16
Fiyat Bedava
Google Play Linki com0.Company.ProductName1
Şimdi İndir

3D Driving Class Nedir?

Lüks spor arabaları, motosiklet ve otobüsleri özgürce kullanarak hız sınırlarını zorlamak ister misiniz? 3D Driving Class Ferrari gibi birçok ünlü markadaki arabayı kullanımınıza sunuyor!

3D Driving Class APK oyununda ütopik parkurlarda fantastik ve akrobatik hareketler yapabileceğiniz gibi, uçak pistine girebilir, lastikleriniz yanana kadar drift yapabilirsiniz.

Arabanızı yıkatabilir, ehliyet almak için sınava girebilir, karakteriniz ile araba dışında hareket edebilir, aracınıza detaylı modifiye yapabilir, arabanızla uçağa binebilirsiniz.

Akan trafik içerisinde aracınızı kullanabilir, makas atarak trafikte seyir edebilirsiniz. Hatta isterseniz, tren rayı üzerinde trenle yarışabilir ve onunla çarpışabilirsiniz.

Arabanıza jet eklentiler taktırarak havada uçarak hareket edebilirsiniz. Mobil oyunun yeni sürümünü 3D Driving Class New Update ile sitemizden indirebilirsiniz.

“John 3:16” isimli geliştirici tarafından kullanıcılara sunulan 3D Driving Class oyununda, heyecan, hız ve macera sizi beklemektedir.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)