2048 Cube Winner APK 2.10.2

Icon 2048 Cube Winner APK 2.10.2
★★★★★ ★★★★★
Rapor

2048 Cube Winner APK İle Ödüllere Sahip Ol! 2048 Cube Winner Elmas Kullan! Mobil Cihazınla Sende Cube Winner Eğlencesine Katıl! Oyun Hakkında Bilgi Edin!

Bilgisi 2048 Cube Winner

İsim 2048 Cube Winner
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.3+
Son Sürüm 2.10.2
Boyut 41.30 Mb
Kategori Gündelik
Geliştirici flowerplasn
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.merge.cube.winner
Şimdi İndir

2048 Cube Winner Oyunu Hakkında

Cube Winner APK ile mobil cihazınızla keyifli bir oyun tecrübesi yaşayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken oyunu android ve iOS destekli cihazınıza indirmektir.

2048 Cube Winner APK İndir ve sende bu eğlenceye dahil ol. Mobil cihazınızdan kolayca ulaşabileceğiniz bu oyun “Flowerplasn” tarafından kullanıcıların erişimine sunulmuştur.

2048 Cube Winner Nedir?

Oyuncuların mobil cihazlarında, üzerinde numara yazan kutuları, üzerinde numara yazan diğer kutulara fırlatmaları ile puan topladıkları bir oyundur. Her kutunun üzerinde 2 ve katları olan numaralar yazmaktadır.

Kullanıcılar aynı numaraları vurdukça, vurdukları kutulardaki numaralar değişmektedir, yani fırlattıkları kutuyla vurdukları kutu tek kutuya dönüşmektedir. Kutu üzerindeki numaralar bu işlem yapıldıktan sonra, tek kutuda toplam sayı olarak gözükmektedir.

Kutuları sistemli bir şekilde yok etmediğiniz (birleştirmediğiniz) takdirde, oyun sona erecektir. Başarınız doğrultusunda en yüksek puana ve ödüllere ulaşabilirsiniz. 2048 APK Son Sürüm ile oyunun güncel versiyonuna ulaşabilirsiniz.

2048 Cube Winner APK oynanması zor olmayan, keyifli vakit geçirebileceğiniz bir uygulamadır.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)