120Hz Display APK 1.8.0

Icon 120Hz Display APK 1.8.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

İphone 120hz Display Mobil Uygulamasını Kullanarak Cihazınızın Çalışma Hızını Artırabilirsiniz! İphone 12 Pro Max 120hz Display Uygulamasını Ücretsiz Kullan!

Bilgisi 120Hz Display

İsim 120Hz Display
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.1+
Son Sürüm 1.8.0
Boyut 123 MB
Kategori Alet
Geliştirici Samsung Electronics Co., Ltd.
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

120hz Display APK App Nedir?

Günümüzde kullandığımız elektronik cihazların ekranına yansıyan görüntü kalitesi, belirli işletim sistemi özellikleri baz alınarak, “Hertz” frekansı cinsinden ölçülmektedir.

Bu ölçü birimi, kullanılan cihazların saniyede ne kadar ekranı yenilediğini ifade etmektedir. Akıllı cihazlarımız üzerinde kullandığımız oyun ve uygulamaların hz oranı ne kadar yüksek ise, içerikler o kadar akıcı görülmektedir.

Hertz değeri rekabetçi oyunlarda oldukça önemlidir. Çünkü ekran yenileme hızınız ne kadar yüksek ise, rakiplerinizin hareketlerini o kadar önceden görebilirsiniz.

Apple 120hz Display uygulaması ile birlikte geliştirilen bir mobil uygulamadır. Cihazınızın hz değerini maksimum performansta almanızı sağlamaktadır.

Akıllı cihazınızı daha akıcı bir şekilde kullanmak ister misiniz? 120hz Display APK Advantages uygulamasını sitemizden Android ve iOS sistemli cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

120hz Display APK uygulaması, “Samsung Electronics Co., Ltd.” tarafından cihazınızın performansını artırmak için geliştirilen bir uygulamasıdır.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)